De stad Valkenswaard eens van een geheel ander oogpunt bekijken? Op pad met een PDA komt u zeer verrassende nieuwtjes tegen!
Cultuur Historische tocht
Met behulp van een PDA (Personal Digital Assistent) wordt het centrum van Valkenswaard in een ander licht bekeken. Cultuur wordt onder de aandacht gebracht door diverse vragen en opdrachten tijdens de tocht. Een interactief element is toegevoegd door middel van foto’s, geluiden, en verrassende pop-ups.
Tijdsduur 1,5 à 2 uur
Locatie
Uiteraard vindt de multimediatocht plaats in Valkenswaard, Brabant. Het centrum van Valkenswaard dient als basis voor deze tocht.
Aanvangstijden in overleg
Voor een soortgelijke tocht door Eindhoven, kijk bij de Eindhoven City Walk.
| 4 - 20 pers. | 21 - 50 pers. | vanaf 51 pers. | |
| PDA City Walk Valkenswaard | 13,00 | 12,00 | 10,00 |
PDA Tocht; Eerst bekijken waar we naar toe moeten...
PDA Tocht; En dan op pad met de PDA!
| Copyright © 2006 Rofra :: webdesign Holiday Media :: disclaimer :: sitemap Actieve groepsarrangementen :: Activiteiten Brabant :: Bedrijfsevenementen |
Afdrukken |